TANATOS – Warszawski Zakład Pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Tanatos z Warszawy to firma zajmująca się kompleksową, profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych i pogrzebów z kremacją na terenie całej Warszawy (Warszawa Praga, Wola) oraz całej Polski. Organizujemy pogrzeby katolickie oraz różnych innych wyznań zgodnie z ich ceremoniałem, pogrzeby świeckie prowadzone przez mistrza ceremonii oraz ceremonie o charakterze Państwowym wraz z uroczystą asystą wojskową.

Przykładamy dużą wagę do doboru profesjonalnego personelu. Nasz zespół składa się z młodych, kulturalnych i życzliwych osób, które dołożą wszelkich starań, aby uroczystość została przeprowadzona z godnością i szacunkiem. Posiadamy bogate zaplecze techniczne – stanowi ono niepodważalny fundament firmy będący wzorem dla całej branży. Wypełnimy za Państwa wszelkie formalności w kościele, Na cmentarzu i w urzędach. Zlecając nam organizację ceremonii pogrzebowej, otrzymacie państwo gwarancję usług najwyższej jakości oraz możliwość realizowania niestandardowych oczekiwań dotyczących usług pogrzebowych wraz z realizacją Państwa pomysłów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Posiadamy 3 oddziały firmy. Dwa zlokalizowane na terenie Warszawy (Warszawa Praga oraz Warszawa Wola) oraz jeden zlokalizowany w pod Warszawskim Klembowie